orologi replica repliche orologi
2017
Lp. Logo Nazwa Numer stoiska
1 AGCO Sp. z o.o. 85
2 ALLPINO TELEKOM 13
3 AMPERE POLKSA Sp. z o.o. 51
4 ANDO Anna Kułaj-Dominiak Artykuły i Sprzęt Ogrodniczy 23
5 ARCON POLSKA Sp. z o.o. 75
6 AS FORS MW 61
7 AXED Jakubowski Wojciechowski Sp.j. 6
8 BIOMASS MEDIA GROUP Sp. z o. o. 19
9 BIURO URZĄDZANIA LASU I GEODEZJI LEŚNEJ 3
10 BRINKMAN POLSKA Sp. z o.o. 11
11 CARGOTEC POLAND Sp. z o.o. 74
12 CELLFAST Sp. z o.o. 7, 55
13 CENTRUM INFORMACYJNE LASÓW PAŃSTWOWYCH 22
14 EX.T Sp. z o.o. 13
15 F.H.U.P. A-Z MOT LEŚNIK Wojciech Magdziarz 61
16 FAGUM STOMIL Sp. z o.o. 21
17 FARO TECHNOLOGIES POLSKA Sp. z o.o. 14
18 FELS-WERKE Sp. z o.o. 4
19 FISKARS POLSKA Sp. z o.o. 69
20 FORTECH SERWIS MASZYNY DLA LEŚNICTWA Hoffman i Szumicki Sp.J. 62
21 GERARD AHI ROOFING 15
22 GOSPODARSTWO PASIECZNE Adam Pieniążek
23 GRACO Sp. z o.o. 58
24 HORTUS Adam Bubik 65
25 HUBERTECH Sp. z o.o. 12
26 HUSQVARNA POLAND Sp. z o.o. 56
27 HYDROG Rogalewski i Wspólnicy Sp. J. 72
28 INDUSTRIAL SOLUTIONS GROUP Sp. z o.o. 63
29 IOW TRADE Sp. z o.o. 60
30 KD MEDIA Kanas i Wspólnicy Sp.J. 8
31 LASMEDIA Sp. z o.o. 77
32 LKT s.r.o. 73
33 MAKITA Sp. z o.o. 82
34 MEFA Sp. z o.o. 6
35 MHS SERWIS MIKULSKI HYDRAULIKA SIŁOWA Rajmund Mikulski 80
36 MIĘDZYNARODOWE TARGI POZNAŃSKIE 10
37 MISTAL Halina Stermula
38 NARZEĘDZIA DLA LEŚNICTWA GRUBE Sp. z o.o. 53
39 OFICYNA WYDAWNICZA OIKOS Sp. z o.o. 64
40 OKI SYSTEMS (Polska) Sp. z o.o. 24
41 OŚRODEK ROZWOJOWO-WDROŻENIOWY LASÓW PAŃSTWOWYCH W BEDONIU 14
42 OŚRODEK TECHNIKI LEŚNEJ 78
43 P.H. ORIENT
44 P.P.H „ADW” Sp. z o.o. 68
45 P.P.H.U. NEST A.S. Studzińscy Sp.j. 25
46 PIETRUCHA Sp. z o.o. International Sp. komandytowa 5
47 POLSKA GRUPA DILERÓW - Warszawa 52
48 PPHUT DŁUGPOL Ryszard Długołęcki 79
49 PRZEDSIĘBIORSTWO ODIEŻOWE Adam Zieliński 23
50 PRZEDSIĘBIORSTWO ZAOPATRZENIA TECHNICZNEGO LEŚNICTWA SILVAPOL S.A. 83
51 REGIONALNA DYREKCJA LASÓW PAŃSTWOWYCH W ŁODZI 20
52 RĘKODZIEŁO TERESA WILCZAK
53 RZEMIOSŁO ARTYSTYCZNE RZEŹBA W DREWNIE Robert Wyskiel 84
54 SADMASZ Roman Boraś 81
55 SCANIA POLSKA S.A. 59
56 SGGW LZD ARBORETUM 16
57 SGGW LZD CEPL 16
58 SLP ML Krztiny 76
59 STEICO CEE Sp. z o.o. 4
60 STO Sp. z o.o. 4
61 STOWARZYSZENIE PREZEDSIĘBIORCÓW LEŚNYCH 9
62 SŁAMED Danuta Pawlik 14
63 TAKMA Tadeusz Tiuchty 24
64 TAXUS IT Sp. z o.o. 13
65 TECHVANCE Sp. z o.o. 18
66 TEKNAMOTOR Sp. z o.o. 71
67 TOYOTA Marki Cygan Sp. z o.o. Sp.k. 52
68 UMBRELLA 14
69 UTECH MASZYNY I URZĄDZENIA TECHNICZNE Norbert Koenig 70
70 VDM POLSKA Sp. z o.o. 67
71 WIKPLAST PC Piotr Cerynger 23
72 WYDAWNICTWO INWESTOR Sp. z o.o. 17
73 Z.P.U.H. HYLMET H. Figiel, E. Piesik Sp.j. 57
74 ZAKŁAD USŁUG LEŚNYCH Alicja Stryszek 73
75 ZAKŁAD USŁUGOWOW PRODUKCYJNY LP w Łodzi 23
76 ZEBRA 6
77 ZP SERWIS Marcin Pisanko 66
Galeria zdjęć

Clipboard01


Ostatnie ogłoszenia
Boże Narodzenie 2019
Grudzień 18, 2019

ZMIENIAMY TERMIN TARGÓW
Lipiec 23, 2019

SGGW TV o Targach w Rogowie...
Wrzesień 25, 2017


TARGI 2017- podsumowanie
Wrzesień 11, 2017
Nasi partnerzy:
© 2014 Międzynarodowe Targi Leśne